GÉPÉSZ GYAKORNOK

Az előtted álló feladatok:

  • részvétel ipari automatizálási projektekben tervezőként;
  • gépészeti szakirodalom kutatás;
  • tervezés;
  • dokumentációkészítés különféle pályázatokhoz.

Elvárásaink:

  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok;
  • 3D-tervezőrendszer, elsősorban Solid Works ismerete;
  • magabiztos angol nyelvtudás;
  • minimum heti 24 óra munkavégzés.

Különösen örülünk, ha:

  • rendelkezel Linux és/vagy Windows GUI fejlesztési tapasztalattal;
  • felsőfokú műszaki (MSc) végzettséggel rendelkezel;
  • dolgoztál már Agilis fejlesztési környezetben;
  • nem ismeretlenek számodra a Script nyelvek (pl. Perl).

Neked miért éri meg minket választani?

  • Nálunk biztos, hosszú távú munkahelyed lesz.
  • Lehetőséged nyílik izgalmas, hosszú távú, innovatív projektekben tapasztalatot szerezni az egyetemi éveid alatt.
  • Munka mellett akár a szakdolgozatodat is írhatod.
  • Egy fiatalos és összetartó csapat része lehetsz.
  • Szakmai és vezetői pályamodellel támogatjuk karrier céljaidat.

Please, send your Hungarian and English/German language resume with a picture and a completed profile form.