SZÁMVITELI GYAKORNOK

Az előtted álló feladatok:

  • számlakezelés
  • adminisztárció, adatrögzítés
  • utalások előkészítése
  • riportok készítése
  • archiválás
  • ad hoc jelleggel felmerülő feladatok megoldása

Elvárásaink:

  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (gazdasági/pénzügy-számvitel területen)
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete
  • Heti minimum 30 óra munkavégzés
  • Önálló munkavégzés
  • Dinamikus, talpraesett személyiség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, csapatjátékos személyiség
  • Magas fokú precizitás, analitikus gondolkodásmód

Neked miért éri meg minket választani?

  • Nálunk biztos, hosszú távú munkahelyed lesz.
  • Lehetőséged nyílik izgalmas, hosszú távú, innovatív projektekben tapasztalatot szerezni az egyetemi éveid alatt.
  • Munka mellett akár a szakdolgozatodat is írhatod.
  • Egy fiatalos és összetartó csapat része lehetsz.
  • Szakmai és vezetői pályamodellel támogatjuk karrier céljaidat.